top of page

FİZYOTERAPİSTLERİMİZ

Güldenur ŞAHİN

Güldenur ŞAHİN, 2015 yılında Yeditepe Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümünde lisans öğrenim hayatına başlamış ve 2020 yılında yüksek onur derecesi ile mezun olmuştur. Öğrenim hayatı boyunca İstanbul ve Çanakkale’de ortopedi, nöroloji, pediatri ve sporcu sağlığıyla ilgili çeşitli kuruluş ve hastanelerde zorunlu ve gönüllü stajlarını tamamlamıştır.

“COMPARISON OF ANXIETY AND QUALITY OF LIFE IN FEMALE AND MALE WITH LOW BACK PAIN AGED BETWEEN 18-26 YEARS” konulu lisans bitirme tezi, “European Orthopedic Research Society” isimli kongrede sunulmuş ve “The Bone and Joint” isimli İngiltere menşeili dergide yayımlanmıştır.

Mezun olduktan sonra İstanbul’da ortopedik ve nörolojik rehabilitasyon alanında hasta kabul eden bir kuruluşta hizmet vermiştir. Öğrenim hayatı ve çalışma hayatı boyunca çeşitli eğitim, kongre ve seminerlere katılmıştır. 2021 yılında APPI (The Australian Physiotherapy & Pilates Institute) Matwork Seviye 1, Reformer Seviye 1-2-3 ve Ante-Postnatal Pilates eğitimlerini almıştır.

Kazandığı tecrübelerle daha iyi bir Fizyoterapi hizmeti vermek amacıyla 2022 yılı Ocak ayı itibariyle Fizyo Artros Fizyoterapi ve Egzersiz Danışmanlık Merkezi’ni kurmuştur.

çanakkale fizyoterapi

Oktay ATADEMİR

_edited_edited.jpg
bottom of page